Állásajánlat

A KECSKEMÉTI TERMOSTAR Hőszolgáltató Kft.

csapatába

műszerész - villanyszerelő

munkatársat keres

Elvárásaink:

• szakirányú végzettség, szakmai gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány
• szervizeléshez szükséges számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

• gázmotorok üzemeltetésében, karbantartásában szerzett gyakorlat
• mérés-adatgyűjtő rendszerek üzemeltetése

Amit kínálunk:

• stabil munkahely,
• versenyképes bérezés,
• a munkakör ellátásához kapcsolódó képzés, továbbképzés támogatása

amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
szakmai önéletrajzát jövedelem igény megjelölésével a

kecskemet@termostar.hu e-mail címre várjuk.

csapatába

fűtésszerelő

• fűtés- és csőhálózat szerelésben szerzett gyakorlat,

• alapszintű számítástechnikai ismeretek

• kimagasló munkakörülmények,
• a munkakör ellátásához kapcsolódó képzés, továbbképzés támogatása.

Közös Képviselői Hírek

2017. 05. 23.

Információk
Közös Képviselőknek

teljes hír »

termostar

2016. 06. 16.

A megújuló hőforrás

Közlemény

2015. 10. 29.

Pályázati támogatás

Közlemény

2014. 02. 01.